הקמת מרכזיות IP

מקימים חברה, עוברים משרד, או פותחים עוד סניף ברשת…

IBS טכנולוגיות מקימה עבורכם תשתית תקשורת אחודה (Unified Communication) המבוססות על מרכזיות IP, המקנות לכם מגוון יכולות אינטראקטיביות חכמות.

IBS טכנולוגיות מנהלת עבורכם את כל תהליך הקמת המערכת, החל בשלב המקדים של חקר צרכים והתאמת הפתרון, ועד התקנת התשתיות וציוד הקצה באתר.

Avaya One Solutions

נוחות, ניידות, גמישות, שיתופיות ותועלת כלכלית ממשית!

בשונה מן המרכזיות המסורתיות, מרכזיותIP  משתמשות ברשת האינטרנט ומתאימות לכל סוגי הארגונים, בכל קנה מידה ובכל ענפי הפעילות העסקית. הן מבטיחות שדרוג וייעול התפקוד המקצועי והעסקי.

לאחר שצוות המומחים שלנו לומד את צרכיכם הארגוניים והעסקיים ומכיר את מטרותיהם הוא מתאים לכם את מערכת ה – IP האופטימלית עבור הארגון.

בצד השימושים הטלפוניים הסטנדרטיים (שיחות קוליות נכנסות ויוצאות), מאפשרות מרכזיות IP גם מגוון אינסופי של פונקציות אינטראקטיביות, המייצרות סביבת עבודה שופעת יתרונות.

ניתן לחבר אליהן שלוחות רבות מאוד ולבטל את עלויות השיחות הפנימיות בארגון. ניתן להתחבר אל המרכזייה מכל מקום בעולם על כל פלטפורמה תקשורתית (אינטרנט, סלולר וכו’), וניתן לערוך באמצעותן שיחות וידיאו, שיחות וועידה ועוד.

IBS טכנולוגיות מציעה בנוסף גם יישום של מגוון פתרונות אפליקטיביים משלימים המתממשקים למרכזיית ה – IP ומקנים לה ערכים ניהוליים ועסקיים משמעותיים

ניהול מוקדי שירות (תוכנת Fidelity) –  קרא עוד

הקלטת שיחות (תוכנת Recall) – קרא עוד

רישום שיחות (תוכנת CallXpress) – קרא עוד

IVR ודואר קולי (תוכנת FonoMail) קרא עוד

זיהוי דיבור – קרא עוד

זיהוי ביומטרי קוליקרא עוד

מרכזיית IP היא מערכת גמישה ביותר הניתנת להתאמה מידית לצורכי העסק, בהתאם לשינויים בפעילות הארגונית (כגון צמצום / הוספה של שלוחות וכד’), ללא צורך בעלויות יקרות או ברכיבים נוספים.