שותפים אסטרטגיים

חברת התקשורת הבינלאומית, AVAYA המתמחה בהקמה וניהול רשתות תקשורת בארגונים, מעסיקה 20,000 עובדים, ומגלגלת מחזור כספים של 5 מיליארד דולר בשנה. כיום, מועסקים במרכז החברה בישראל מעל 170 איש, מתוכם 100 מהנדסים מפתחי חומרה, מתכנתי Embedded וכדומה.
אוויה האמריקאית הינה יצרנית פתרונות ומוקדי טלפוניה לעסקים, שהשתייכה בעבר לחברת לוסנט. החברה מתמחה בשילוב יישומי קול, ונתונים על-גבי רשתות ארגוניות.
לפני שנה רכשה החברה את החטיבה העסקית של חברת ציוד התקשורת נורטל, במטרה לחזק את מעמדה מול המתחרה העיקרית סיסקו. רכישות נוספות, אותן ביצעה אוויה, בשנה האחרונה, במטרה לחזק את התאימות בין טכנולוגיות התקשורת; יצרנית מנוע החיפוש Aurix, ספקית אבטחת מערכות התקשורת “סיפרה” (Sipera), וחברת הוועידות השוודית Konftel. החברה מתכננת, בונה, מטמיעה ומנהלת רשתות תקשורת ליותר ממיליון ארגונים ברחבי העולם.

חברת AVAYA מציעה לעסקים וארגונים פתרונות ושירותים לתכנון, הקמה וניהול רשתות התקשורת שלהם. למעלה ממיליון עסקים ברחבי העולם, לרבות 90% מחברות ה- Fortune 500, מתבססים על הפתרונות והשירותים של Avaya לייעול תהליכים, שיפור הפרודוקטיביות והשגת יתרון תחרותי. Avaya היא מובילה עולמית בתחום טלפוניית ה- IP ובשילוב יישומי קול ונתונים על-גבי רשתות ארגוניות.

חברת AVAYA מספקת פתרונות תקשורת מתקדמים התואמים את מידות הארגון מארגונים קטנים ועד ארגונים בינוניים. הפתרון מספק שילוב בין תקשורת אנלוגית ודיגיטלית עם טכנולוגית IP ומאפשרת לארגונים לגדול ולצמוח בהתאם.

Alcatel Lucent Enterprise מספקת כיום פתרונות תקשורת עבור כלל מגוון הקשת הארגונית בתחום תקשורת הנתונים החל מפתרונות Voice, פתרונותUnified Communication (UC – IP-Tel), פתרונות LAN, פתרונות WAN , פתרונות WLAN וכמו כן פתרונות Data Center Switching ארגוניים בכל קנה מידה.

אלקטל-לוסנט הינה ספק מוביל בתחום התקשורת בכל רחבי העולם, לא הצליחה להתברג לצמרת החברות המובילות בתחומים אלו בישראל. אולם, פתרונותיה מצויים בכל הארגונים הגדולים בישראל כמו: צה”ל (מחליפה את מרכזיות תדיראן טלקום, עד כ- 150 אלף שלוחות), התעשייה האווירית (מעל ל- 19 אלף שלוחות), קומברס (כ- 25 אלף שלוחות), בזק (כל רשת ה- NGN על כל מגוון שירותיה) ועוד. אין ספק, שחברת אלקטל-לוסנט היא ספק משמעותי בשוק הישראלי.

חברת אלקטל-לוסנט מספקת פתרונות טלפון, העברת מידע ותקשורת וידאו למשתמשי קצה. היא נחשבת כמובילה עולמית בתחום רשתות פס רחב קוויות, סלולריות ומשולבות, טכנולוגיות IP, אפליקציות ושירותים. אלקטל-לוסנט מבוססת על מומחיות טכנית ומדעית, שנולדה וממשיכה להתפתח במעבדות בל (Bell Labs), אחד מהמרכזים החדשניים ביותר בתחום התקשורת מאז ומעולם. בנוסף מרכז הפיתוח העולמי של שירותי הענן בחברה מצוי במרכז הפיתוח של אלקטל-לוסנט ישראל בפ”ת.

JUSAN הינה אחת ממובילי השוק באירופה בפתרונות ערך מוסף למרכזיות טלפון פרטיים (PBX), עם יותר מ -30 שנים ניסיון בתחום התקשורת ועם מוצרים המותקנים בלמעלה מ -50 מדינות ויותר מ -80,000 מערכות מותקנות במהלך 10 השנים האחרונות.

כיום החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת מגוון רחב של פתרונות ערך מוסף הכוללים:
פתרונות למוקדי שירות: ניתוב שיחות חכם, ניהול מוקד בזמן אמת, דוחות סטטיסטיים,  חייגנים, אינטגרציה לבסיסי נתונים, יישומים מיוחדים.
הקלטת שיחות: לכל סוגי ערוצי התקשורת,  קבוע, סלקטיבי לפי דרישה. שיחות פנימיות וחיצוניות, שלוחות או קווי-חוץ.
פתרונות IVR: דואר קולי + UM, IVR + שילוב מסד נתונים, אידיאלי לעסקים הקטנים והבינוניים.
יישומי CTI: יישומים מבוססי מחשב, חייגן עבור Outlook, סקרים אוטומטיים.
ניתוח ובקרת שיחות: לניתוח ובקרת השיחות היוצאות והנכנסות
המשרד ראשי ממוקם במדריד, ספרד, והחברה מעסיקה כ- 30 עובדים, מחצית שהם מהנדסים וטכנאים מוסמכים.

סלקום (באנגלית, קיצור של “תקשורת סלולרית”: Cellcom – Cellular communication) היא קבוצת תקשורת ישראלית, החברה נוסדה בשנת 1994 ונכון לשנת 2015 היא חברת התקשורת הסלולרית הגדולה בישראל. בעלת השליטה בחברה היא דיסקונט השקעות הנמצאת בשליטת אי די בי פיתוח. ב-2011 נקנתה חברת 013 נטוויז’ן על ידי סלקום ומוזגה לתוכה לחברה היו בסוף 2012 כ-3.2 מיליון לקוחות סלולריים שביצעו בממוצע 390 דקות שיחה בחודש, והיא סיפקה שירותי תקשורת סלולריים לעוד כ-138 אלף מכשירים אלקטרוניים (M2M). ב-2014 היו לחברה 2350 תחנות בסיס, תשתית של כ-1700 ק”מ סיבים אופטיים, והיא סיפקה שירות ליותר ממיליארד דקות שיחה בחודש בדצמבר 2014 נכנסה החברה לשוק הטלוויזיה והשיקה ממיר IPTV משולב, המציע את ערוצי עידן פלוס לצד שירות VOD מבוסס אינטרנט

יורוקום תקשורת דיגיטלית היא היבואנית הרשמית של המותג פנסוניק ומוצרים נוספים בתחום המיכון המשרדי, תקשורת ואלקטרוניקה בידורית  לבית ולמשרד בישראל.

פנסוניק יחד עם מותגים נוספים נמצאים בכל בית ומשרד בישראל.

יורוקום תקשורת דיגיטלית נוסדה בשנת 1986 ע”י שאול ויוסי אלוביץ.

החזון שלנו הוא להיות החברה המובילה בשיווק, הפצה ושירות של פתרונות אינטגרטיביים בתחומי התקשורת והאלקטרוניקה הבידורית ללקוחות הביתיים והעסקיים.

האסטרטגיה  של יורוקום פנסוניק מבוססת על פיתוח מנועי צמיחה ,טיפוח מתמיד של קשרי הלקוחות והשקעה במשאב האנושי, על מנת להבטיח את הצלחתה העתידית של החברה.

Eurocom-panasonic

המהפכה הדיגיטלית פותחת בפנינו, מידי יום, אינספור אפשרויות חדשות, להפוך את החיים של כולנו למחוברים יותר, מהנים יותר, מעניינים יותר ובעלי יותר משמעות – בכל רגע. זה עולם גדול ומופלא, שנמצא רק בחיתוליו.
הוא מרגש, הוא מסקרן והוא הולך ומתפתח.
אנחנו בפרטנר אוהבים את העולם הזה, ורוצים לשתף בו את כולם. להפוך אותו לפשוט, נגיש וטבעי, ממש כמו מים ואוויר.
יש לך פרטנר לחיים המחוברים.

טלדור הוקמה בשנת 1986 והפכה במשך השנים לאחת מחברות ה-IT המובילות בישראל. אנחנו מתכננים, מפתחים ומספקים פתרונות שלמים ללקוחות שכוללים מערכות תוכנה, תפעול פרויקטים, הקמת תשתית ושירותי תמיכה.

עם כ-2,600 מקצוענים העובדים בחברה ונמצאים בחזית הטכנולוגיה, אנחנו מסייעים לחברות מכל תחומי המשק להתמקד בעסקי הליבה שלהן, תוך אפשרות לגמישות תפעולית בעולם העסקים התזזיתי של היום. בעזרת שותפויות אסטרטגיות עם חברות טכנולוגיה בינלאומיות, יחד עם הבנה מקומית של המאפיינים היחודיים לכל לקוח – אנחנו מצליחים לשלב מגוון מוצרים מתקדמים לפתרון מערכתי כולל.

לקוחותינו נמנים על כל המגזרים במשק לרבות פיננסי, ציבורי, ביטחוני, מסחרי, בריאות ועוד. סל הפתרונות שלנו כולל את תחומי ניהול קשרי לקוחות, אבטחת מידע, מומחי IT, מיקור תהליכים עסקיים, טיוב נתונים וסריקה, מערכות מידע גיאוגרפי, מערכות ERP, מערכות ממשל, עמדות לשירות עצמי, פיתוח מערכות תוכנה, רשתות תקשורת ותמיכה ושירות.