שדרוג/החלפת מרכזיות

אם מרכזיית הטלפונים הישנה שלכם כבר לא מספקת את הצרכים העסקיים שלכם, והחלטתם שהגיעה השעה להחליף…

Avaya-Networking-3500-Series

IBS טכנולוגיות תשדרג עבורכם את המרכזייה הקיימת לתשתית תקשורת אחודה (Unified Communication) המבוססות על מרכזיית IP.

בשונה מן המרכזיות המסורתיות המאפשרות בעיקר שימושים סטנדרטיים (כגון שיחות קוליות נכנסות ויוצאות), מרכזיות IP מקנות לכם מגוון יכולות אינטראקטיביות חכמות, ומבטיחות ייעול התפקוד הארגוני.

IBS טכנולוגיות מנהלת עבורכם את כל תהליך החלפת המערכת או שדרוגה, החל בשלב המקדים של חקר צרכים התקנת תשתיות וציוד קצה והתאמת אפליקציות משלימות בהתאם לצורך.

עסקים ששואפים לצמוח מתקדמים ל – IP !

מרכזיות IP משתמשות ברשת האינטרנט ומתאימות לכל סוגי הארגונים, בכל קנה מידה ובכל ענפי הפעילות העסקית, ומאפשרות פונקציות אינטראקטיביות, המייצרות סביבת עבודה שופעת יתרונות.

ניתן לחבר אליהן שלוחות רבות מאוד ולבטל את עלויות השיחות הפנימיות בארגון. ניתן להתחבר אל המרכזייה מכל מקום בעולם על כל פלטפורמה תקשורתית (אינטרנט, סלולר וכו’), וניתן לערוך באמצעותן שיחות וידיאו, שיחות וועידה ועוד.

IBS טכנולוגיות מציעה בנוסף גם יישום של מגוון פתרונות אפליקטיביים המתממשקים למרכזיית ה – IP ומקנים לה ערכים ניהוליים ועסקיים משמעותיים:

  • ניהול מוקדי שירות (תוכנת Fidelity) – ניתוב חכם של שיחות, ניהול זמן אמת, הפקת דוחות סטטיסטיים ותיעוד היסטוריית שיחות, אינטגרציות של בסיסי נתונים. קרא עוד
  • הקלטת שיחות (תוכנת Recall) – מתאימה לכל סוגי הערוצים (PRI, אנאלוגיים, דיגיטליים, SIP, IP). קרא עוד
  • רישום שיחות (תוכנת CallXpress) קרא עוד
  • IVR ודואר קולי (תוכנת FonoMail) קרא עוד
  • זיהוי דיבור קרא עוד
  • זיהוי ביומטרי קולי קרא עוד

מרכזיית IP היא מערכת גמישה ביותר הניתנת להתאמה מידית לצורכי העסק, בהתאם לשינויים בפעילות הארגונית (כגון צמצום / הוספה של שלוחות וכד’), ללא צורך בעלויות יקרות או ברכיבים נוספים.