מרכזית AVAYA IP OFFICE 500 V2

טכנולוגיות מחשוב מתקדמות מאפשר כיום גם לעסק הקטן ליהנות מיכולות של ארגון גדול, ואחת הדוגמאות לכך הן מערכות טלפוניה של חברת AVAYA. ארגונים קטנים וגדולים ברחבי העולם נהנים מהיתרונות הרבים של פתרונות הטלפוניה שמספקת AVAYA, והפעם נתמקד ביתרונות הייחודיים לעסקים קטנים ובינוניים.

מערכת טלפוניה המשלבת בין ישן לחדש

למרות המעבר המאסיבי של ארגונים למערכות טלפוניה משוכללות ומבוססות IP, ישנם עסקים שעדיין עושים שימוש במערכות אנאלוגיות ודיגיטליות. מערכת טלפוניה של חברת AVAYA לוקחת בחשבון גם אותם: בין שמדובר במערכת לעסקים קטנים או במערכת המיועדת לעסקים גדולים יותר, כולן מותאמות לממשקי הטלפון הבסיסיים ולטכנולוגיות החדשניות ביותר בתחום – טלפוניה מבוססת IP שעושה שימוש ברשת האינטרנט. בכל הנוגע לצרכי התקשורת של עסקים קטנים, מערכות טלפוניה שמספקת חברת AVAYA מצוידים במספר פתרונות ייחודיים כפי שנראה מיד.

AVAYA IP Office – מהם היתרונות למשתמשים במערכת?

זוהי מערכת המתאפיינת בהתאמה לסוגי קווים רבים עם קיבולת מכובדת לכל אחד מהם. כך לדוגמא יש מקום במערכת ל- 500 שלוחות IP , דיגיטליות או אנלוגיות. בנוסף, פתרון זה כולל מערכת דואר קולי דינאמי המאפשר למתקשר לא רק להשאיר הודעה קולית בשלוחה המתאימה, אלא גם לתרגמה להודעת קול או טקסט אוטומטית הנשלחת לכתובת המייל של בעל השלוחה. בדרך זו לא תפספסו אף הודעה, גם מבלי שתצטרכו למשוך הודעות מהתא הקולי.

המערכת מקצה גם לכל שלוחה ממשק משתמש ממוחשב, דרכו ניתן לבצע פעולות בעת ביצוע חיוג ובזמן השיחה (למשל העברת השיחה לשלוחה אחרת), לעקוב אחר השלוחות האחרות (מתי הן תפוסות או פנויות) ואף לאתר מספרי טלפון נכנסים, יוצאים ושיחות שפוספסו. אפשרויות אלו מיועדות בעיקר למשתמש, ואליהן מתווספות אפשרות לניהול התקשורת המשרדית.

ניהול התקשורת בארגון באמצעות מרכזיות AVAYA

כחלק מהתפיסה שהמערכת צריכה להתאים את עצמה למשתמש, מערכות טלפוניה של AVAYA מנוהלות באמצעות תוכנה המותקנת על מערכת ההפעלה. בדרך זו אפשר לנהל את טלפונית המשרד בקלות ופשטות, מבלי להזדקק להבנה טכנית יוצאת דופן או לעזרתם של אנשי תמיכה בתפעול השוטף. במסגרת האפשרויות הרבות שמערכת טלפוניה זו מציעה ניתן גם למצוא נתב וכרטיס רשת מובנים המאפשרים חיבור לאינטרנט, לרשת הארגונית וניהול רשת.

עסקים קטנים וגדולים כאחד זקוקים למערכת טלפוניה יעילה וקלה לתפעול, המסוגלת לתמוך בפלטפורמות השונות. מרכזיות AVAYA מעניקות גמישות טכנולוגית באמצעות מערכת מודולרית היכולה לגדול ולהתפתח בהתאם לצרכי הארגון, באריזה נוחה וידידותית לשימוש.